Munch, Edvard(1863-1944)
Hvilende halvakt (1919-20)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 745x594 mm, Motivet: 570x460 mm
Usignert
Woll 632
Proveniens:
Familien Kildeborgs samling
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 800–14 700EUR 8 500–12 700
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 100 000