Auksjon lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Munch, Edvard(1863-1944)
Hvilende halvakt (1919-20)

Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 745x594 mm, Motivet: 570x460 mm
Usignert

Woll 632

Proveniens:

Familien Kildeborgs samling

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 800–14 700EUR 8 500–12 700

Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00

Tilslag NOK 100 000