Munch, Edvard(1863-1944)
Selvportrett med skjegg (1919)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 500x754 mm, Motivet: 425x612 mm
Usignert
Woll 630
Selges uinnrammet.
Proveniens:
Familien Kildeborgs samling
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 200–5 900
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 54 000